Veidrodžių Gamyba

Veidrodžių ypatumai:

  • 4mm storio veidrodis;
  • Įvairūs veidrodžio atspalviai;
  • Galimi įvairūs kraštinių apdirbimai;
  • Pakabinimo principai – klijuojami arba pakabinami;
  • Galimas integruotas LED apšvietimas.

 

Veidrodis – neabejotinai reikšminga interjero detalė. Todėl tinkamai parinktas ir įrengtas veidrodis namuose ar biure gali kurti erdvės, gylio įspūdį, atliepti ir papildyti pasirinktą stilių, suteikti išbaigtumo, jaukumo.

Ieškant veidrodžio, rekomenduojama konsultuotis su specialistais, padėsiančiais išsirinkti ne tik geriausių techninių charakteristikų, bet ir dekoruojamos erdvės stilių, savitumą atskleidžiančios formos ar net atspalvio veidrodį.

Šiuo metu populiarūs belgiški, vokiški, prancūziški ir čekiški veidrodžiai. Jie išsiskiria aukšta kokybe (gaminami iš poliruoto, preciziškai parinkto, lygaus M1 markės stiklo), yra atsparūs drėgmei ir įbrėžimams. Taigi, veidrodžių gamyba UAB „Stikludas“ komanda užsiima tik iš kokybiškų medžiagų. O tai ypač svarbu renkantis veidrodį vonios kambariui – matomas vaizdas privalo būti itin tikslus. Dažnai montuojant vonios veidrodžius yra įrengiamas ir LED apšvietimas, o klientui pageidaujant veidrodžiai montuojami keliose vietose, kad būtų galima žvelgti į save ir iš priekio, ir iš nugaros ar šono. Kad veidrodis nuo šiltų garų neaprasotų, gali būti montuojamas šildomas kilimėlis.

Gaminant veidrodį prieškambariui atsižvelgiama į atsparumą braižymui. Dar yra rekomenduojama rinktis didelį – žmogaus ūgio veidrodį, kad kiekvienas šeimos narys prieš išeidamas iš namų, galėtų į save pažvelgti. Geriausia rinktis platesnį nei 50 cm veidrodį. 

UAB „Stikludas“ gaminamų ir montuojamų veidrodžių kainos priklauso nuo to, kokių charakteristikų veidrodis yra pasirenkamas. Juk savo srities profesionalai klientams siūlo unikalių formų, skirtingų dydžių veidrodžius, kurių projektai kuriami pagal individualius kliento pageidavimus:

* klasikinio stiliaus, griežtų formų veidrodžiai gali būti, pavyzdžiui, auksinio atspalvio – taip interjere, kur vyrauja medžio tonai, kuriama prabanga, ilgaamžiškumo dvasia;

* kaimiško stiliaus interjere siūloma rinktis kuo paprastesnį veidrodį, kad jis susilietų su erdve ir ją papildytų;

* mėgstantiems modernųjį stilių siūlomi sudėtingesnių formų – akies, lašo, lapo, gėlės, kriauklės – veidrodžiai;

* išmaniuosiuose namuose, kur gausu skaitmeninių įrenginių, vyrauja minimalistinis stilius, todėl geriausiai tinka ovalios formos, berėmis veidrodis, jo kraštai gali būti apdirbti skirtingomis technikomis.

Atkreiptinas dėmesys, kad UAB „Stikludas“ siekia klientui suteikti paslaugas kuo greičiau, todėl užsiimama veidrodžių gamyba Kaune – Lietuvos širdyje veikianti įmonė per itin trumpą laiką veidrodžius gali transportuoti į bet kurį Lietuvos kampelį.

  Siekiant sukurti žaismingumo, gyvumo įspūdį, dizaineriai siūlo kurti veidrodžių mozaikas – veidrodžių pjaustymas leidžia sukurti įvairių geometrinių formų derinius ar pagal individualius pageidavimus nupieštus piešinius išskaidyti į dalis. Tai yra puikus pasirinkimas, kai veidrodžiui teikiama dekoratyvinė funkcija.

Ne mažiau nei veidrodžio forma, dydis, spalva, svarbus yra ir jo tinkamas montavimas. Todėl UAB „Stikludas“ užsiima ne tik veidrodžių gamyba, bet ir montavimu. Suburta patyrusių darbuotojų komanda, siekdama užtikrinti saugumą, veidrodžio patvarumą, priklausomai nuo veidrodžio paskirties ir dydžio, rekomenduoja arba juos klijuoti, arba kabinti.

Specialiais klijais dažnai montuojamos ne tik veidrodžių mozaikos, bet ir dideli veidrodžiai. Žinotina, kad yra parenkami klijai, kurie nepažeidžia veidrodžių dangos. Klijuojant veidrodžiai gali būti tvirtinami prie medienos plaušo, drožlių plokštės, faneros, metalo, betono, dažytų paviršių ir t.t.

Dar vienas dažnai pasirenkamas veidrodžių tvirtinimo būdas – kabinimas. Taip veidrodžiai tvirtinami specialiais aukštos kokybės laikikliais. Ir nors mažą veidrodį kone kiekvienas gali pats prisitvirtinti, geriausia, kai didelius veidrodžius tvirtina profesionalai – taip ne tik išvengsite sunkaus fizinio darbo, bet ir bus užtikrintas saugumas.