Stiklo Pertvaros

Berėmio stiklo pertvarų ypatumai:

  • 10mm storio grūdintas stiklas;
  • Įvairūs stiklo atspalviai;
  • Galimos vienvėrės ir dvivėrės durys;
  • Durys varstomos arba stumdomos;
  • Konstrukcija tvirtinama į grindis ir lubas arba tik į grindis, formuojant nepriklausomą stiklo konstrukciją.
Patalpų skaidymas į skirtingo dydžio erdves yra būtinas, siekiant atskirti funkcines zonas. Vengiant kapitalinio remonto, sunkių mūrinių, cementinių, medinių pertvarų, ieškoma būdų, kaip sukurti atskirą, tačiau tuo pačiu metu neapribotą erdvę. Nors jas kurti galima augalų atitvarais, statant knygų lentynas, nuleidžiamas ar išskleidžiamas širmas, dažniausiai klientai pasirenka ilgaamžes, visuomet stilingas stiklo pertvaras.

Jos yra greitai įrengiamos, padeda išsaugoti erdvės vientisumą, vizualiai padidinti patalpas, suteikti joms šiuolaikiškumo įspūdį, funkcionalumo ir net ergonomiškumo – tokiose patalpose darbuotojai nesijaus izoliuoti, turės privačią erdvę, galės lengvai vieni su kitais komunikuoti.

Namuose įrengta stiklo pertvara leis šeimos nariams vieniems kitus matyti, tačiau turėti ir personalizuotą erdvę. Pavyzdžiui, kurdami vaikų kambarį, galite įrengti stiklinę pertvarą, o ne medinę, mūrinę sieną, tokiu būdu galėsite vienu metu ir dirbti buities darbus, ir stebėti vaikus.

Stiklinės pertvaros atrodo itin stilingai bei dera moderniame interjere. Kaip antai, derindami su medžio, odos, metalo detalėmis, sukursite futuristinį interjerą. Ten, kur daugiau faneros, tekstilės, šviesių tonų, stiklinės pertvaros kaip tik suteiks jaukumo ir šilumos, bendrumo įspūdį. Žinotina, kad tokiomis pertvaromis galima kurti savotiškas mozaikas – greta montuoti skirtingų spalvų, tekstūrų stiklą. Tai leidžia pagyvinti erdvę.

Taigi, stiklinės pertvaros – ko gero, universaliausias stiklo gaminys namams ar biurui. Jomis galima atskirti kambarius (vaikų žaidimų erdvę, namų darbo kambarį, svetainę ir virtuvę ar biblioteką), kurti individualias darbo erdves biure, atskirti konferencijų kambarį nuo darbuotojų pastovios darbo vietos ar įrengti dokumentams laikyti skirtas patalpas.

Nesunku suprasti, kad stiklas – tai universaliausia medžiaga, kurią galite pritaikyti asmeninėje ir darbo erdvėje, tereikia pasitelkti fantaziją. Na, o jei idėjų patiems stinga, galite kreiptis į UAB „Stikludas“ komandą, kuri atsižvelgdama į jūsų pertvarkomą erdvę, suteiks geriausių pasiūlymų. Taip pat daug idėjų rasti galite internete ar kreipęsi į interjero dizainerį.

Šiuo metu berėmės stiklo konstrukcijos dažniau yra montuojamos administracinėse patalpose, bankuose, ligoninėse ar prekybos vietose. Pasirenkamos skirtingos stiklo kombinacijos – derinamas skaidrus ar šviesaus atspalvio stiklas su nepermatomomis dalimis, kad būtų užtikrintas privatumas, bet tuo pačiu palaikomas bendrumo jausmas, šviesos laidumas.

Natūralios šviesos panaudojimas – tai aplinkai draugiškos erdvės kūrimas. Be to, pritaikant natūralų apšvietimą, yra taupoma elektra, todėl mažinamos patalpų eksploatacinės išlaidos.

Neretai ant stiklinių pertvarų tvirtinami informaciniai skydai, kuriuose pateikiama informacija apie aptarnaujantį personalą, galima ant stiklo graviruoti įmonės logotipą, pavadinimą, darbuotojų vardą, pavarę užimamas pareigas.

Kad būtų sukurta kuo vientisesnė erdvė, stiklo pertvaros montuojamos iš apačios ir viršaus specialiomis konstrukcijomis (dažniausiai naudojamas anoduoto aliuminio profilis). Taip pat siūloma rinktis ir specialius laikiklius. Bet kuriuo atveju, pertvarų montavimas turėtų būti atliekamas specialistų, nes tai kruopštumo ir profesionalumo reikalaujantis darbas.

Dar prieš pateikiant užsakymą, galima (o ir siūloma) konsultuotis su UAB „Stikludas“ darbuotojais, kurie pateiks geriausiai kliento poreikius atitinkantį pasiūlymą, pavyzdžiui, gali būti patariama, kuris stiklo atspalvis kuriamoje erdvėje bus tinkamiausias, kokios varstymo sistemos praktiškiausios konkrečiu atveju – stumdomos ar varstomos durys, vienvėrės ar dvivėrės.

Stiklo pertvaros gali būti gaminamos jau ir pagal parengtą dizainerių projektą.

Stiklinės sienelės, atitvarai kuriami pagal tvaraus dizaino standartus – naudojamos aplinkos poveikiui atsparios medžiagos. Kai, pavyzdžiui, medinės konstrukcijos viešosiose erdvėse lengvai subraižomos, išpurvinamos ar aprašinėjamos, yra neatsparios pelėsiui, tai stikliniai paviršiai yra lengvai nuvalomi, nepaliekant jokių žymių. Stiklas nepakeičia savo savybių ir po daugelio metų, todėl nereikia baimintis, jog pasikeis spalva, tvirtumas. Be to, naudojamas tik storas – 10 mm – grūdintas stiklas, kuris gali atlaikyti didelį svorį, smūgius.

Tokios pertvaros naudojamos ir siekiant užtikrinti švarią aplinką – stiklas yra higieniška medžiaga, ant kurios neatsiranda pelėsis, grybelis. Todėl būtent stiklinės pertvaros tinkamiausios sveikatingumo ir grožio paslaugų teikimo vietose.

Stiklinės pertvaros kaina priklauso nuo kliento pasirinktų medžiagų – stiklo dydžio, pločio, spalvos, ar pageidaujama, kad stiklas būtų skaidrus, ar matinis, nuo to, kokios tvirtinimo detalės bus naudojamos ir t.t., todėl norėdami sužinoti, tikslią sumą, turėtumėte kreiptis į UAB „Stikludas“ darbuotojus.

Pageidaujant specialistai vyksta į užsakovo objektą, atlieka visus reikalingus matavimus, skaičiavimus, parengia individualų projektą, kuris yra derinamas su interjero visuma, nurodoma tiksli stiklo pertvaros kaina.

Stiklas operatyviai apdirbamas, paruošiamas, transportuojamas į reikiamą vietą ir profesionalų komandos sumontuojamas. Stiklinės pertvaros gali būti rengiamos net neuždarius remontuoti viso biuro, todėl tai ypač paranku tiems, kurie nori nestabdydami darbų ar neperkeldami savo veiklos į kitas patalpas pakeisti savo biurą ar paslaugų, prekybos vietą.