Terasų Stiklinimas

Stiklo terasų ypatumai:

  • 10 mm storio grūdintas stiklas;
  • Įvairūs stiklo atspalviai;
  • Galimos vienvėrės ir dvivėrės durys;
  • Durys varstomos arba stumdomos;
  • Stiklo konstrukcija tvirtinama prie metalo arba medžio konstrukcijos.
Terasa – puikus sprendimas, trokštantiems pasimėgauti saule, ramybe ir norintiems atsikvėpti po dienos darbų savo pačių sukurtoje oazėje. Tai galimybė sukurti poilsio zoną, kai dienos darbai neleidžia ilgam išvykti į saulėtus kraštus.

Vasara alsuojantys rožynai, kuplūs azalijų ir hortenzijų krūmai – tai sodo akcentai, kurių nesinori slėpti po gremėzdiškomis medinėmis tvorelėmis. Todėl tiltą tarp sodo ir namo – terasą – geriausia yra atskirti skaidriomis pertvaromis. Nenorėdami naudoti pigiai atrodančių, trumpai tarnaujančių plastiko pertvarų, galite rinktis stiklo gaminius. Galima drąsiai teigti, kad terasų stiklinimas yra iš tiesų puikus būdas sukurti užtvarą nuo vėjo, neužgožiant sodo augmenijos.

Na, o jei dar tik svarstote, kur įrengti terasą, tai geriausia rinktis saulėtą vietą, pavyzdžiui, pietrytinę, pietinę ar pietvakarinę namo pusę. Taip saulės spinduliais mėgautis galėsite ilgiausiai. 

Daugelis žmonių, paklausti apie medžiagas, iš kurių gaminama terasa, greitai įvardija medieną. Žinoma, tai nepamainoma medžiaga grindims ar atraminėms kolonoms. Vis tik, nevertėtų užmiršti, kad terasos stiklinimas gali padėti apsisaugoti nuo žvarbių vėjų ir sukurti lengvą atskirtį tarp sodo ir namo.

Čia reikia atkreipti dėmesį, kad terasą galima stiklinti visą, t. y. montuoti stiklus taip, kad oras cirkuliuotų tik atvėrus terasos duris. Tokiu atveju turite ir terasą, ir oranžeriją. Nusprendus, jog norite tik dalinai stiklintos terasos, ja naudositės tik šiltuoju metų laiku, kada norisi daugiau gaivos ir gryno oro. Siekiantiems daugiau funkcionalumo, siūlomos slankiojančios durys – taip terasos sienelė gali būti sustumiama, sumažinama, norint – ištraukiama. 

Kaip jau minėta, stiklinės terasos gali virsti ir oranžerijomis – net ir rudenį ar žiemą įstiklintame kampelyje galima auginti egzotiškas gėles, dekoratyvius augalus, kas dieną vartojamas daržoves, prieskonines žoleles. Todėl tokios terasos ypač tinkamos sodininkams ir daržininkams entuziastams.

Pasikonsultavę su specialistais nesunkiai išsirinksite tinkamiausio atspalvio stiklą (nuo bespalvio iki visai tamsaus), poreikius atliepiančias duris – vienvėres arba dvivėres, varstomas ar stumdomas. Kaip antai, jei į terasą ketinama nešti plačius daiktus ar norima, kad natūrali oro cirkuliacija būtų didesnė, reikėtų rinktis dvivėres duris. Tinkamas pasirinkimas ir stumdomos durys, ant kurių tvirtinami ratukai, naudojama paslėpta / įleista tvirtinimo plokštelė, o ant pagrindo montuojami bėgeliai. 

Skirtingų formų – stačiakampio, rombo, pusapskritimio, apskritimo – terasų stiklinimas reikalauja profesionalaus montavimo, todėl geriausia šį darbą patikėti tiems, kurie turi daug patirties ir stiklinę terasą montuoja ne pirmą kartą. Juk tik preciziškai sumontuotos stiklo terasos džiaugsmą teiks ilgus metus.

Stiklinės terasos kaina priklauso nuo pasirinkto stiklo, jo atspalvio, dydžio ir formos. Todėl norėdami sužinoti, tikslią sumą, kreipkitės  į UAB „Stikludas“ administraciją elektroniniu paštu info@stikludas.lt arba telefonu +370 622 16033.

Būtina atkreipti dėmesį, kad terasų stiklinimo kainos skaičiuojamos individualiai, atsižvelgiant į montavimo sudėtingumą, todėl ji klientui pateikiama jau žinant, kokia terasa bus montuojama.